• Pameistrystė – tiesiausias kelias į sėkmę!
 • Pameistrėms ir pameistriams

  1. KAS GALI MOKYTIS PAMEISTRE AR PAMEISTRIU?

  Pameistre ir pameistriu gali tapti bet kuris asmuo, siekiantis kvalifikacijos, ir jau dirbantis statybos, suvirinimo, transporto, transporto mechanizacijos, maisto gamybos ir aptarnavimo, slaugos, įvairių paslaugų asmenims (grožio procedūros, kirpimas, siuvimas), administravimo ir verslo organizavimo, verslo aptarnavimo, kompiuterijos ar kitose sferose.

  Taip pat pameistriu ar pameistre gali tapti ir  neturintis darbo asmuo, bet pageidaujantis dirbti šiose srityse.

  1. KOKIA NAUDA IŠ PAMEISTRYSTĖS?

  • Kartu mokotės ir uždirbate!
  • Jums gali būti pasiūlyta pasilikti įmonėje po mokymo baigimo, jei nebuvote tos įmonės darbuotojas ar darbuotoja.
  • Tampate konkurencingesni darbo rinkoje – esant poreikiui, jums bus lengviau susirasti kitą darbą.

  1. KAIP TAPTI PAMEISTRE AR PAMEISTRIU?

  Įdarbinimas yra būtinas pameistrystės elementas, tad tik dirbantis asmuo gali tapti pameistre ar pameistriu ir kelti kvalifikaciją darbo metu. Ką daryti asmeniui, kuris neturi darbo, bet nori mokytis pameistrystės forma? Jis ar ji turi susitarti telefonu dėl susitikimo ir atvykti į artimiausią darbo rinkos mokymo centrą (Darbo rinkos mokymo centrų adresai pateikti rubrikoje KONTAKTAI). Šio susitikimo metu nustatoma, ką būtent asmuo nori mokytis.  Tai nustačius, asmuo pildo anketą, ir laukia, kol mokymo centras suras jai ar jam įmonę.  Asmuo taip pat gali ieškoti darbo ir pats. Atsiradus įmonei ir asmeniui sėkmingai parėjus motyvacinį pokalbį, įmonė sudaro su asmeniu darbo sutartį, o tada – trišalę pameistrystės sutartį  su mokymo įstaiga bei pameistre ar pameistriu.

  Jei įmonė nori apmokyti jau esamą darbuotoją, ji turėtų kreiptis į artimiausią  mokymo centrą. Pokalbio metu, įmonė išsakys mokymo centrui savo poreikį, užpildys užsakymo lapą. Tada įmonė ir mokymo centras kartu išdetalizuos ir sudarys darbuotojo ar darbuotojos mokymo planą. Tai atlikus, bus pasirašoma trišalė sutartis, ir prasidės mokymas.

  1. KUR IR  KO GALIMA MOKYTIS?

  VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras

  Profesinis mokymas – pažangi asmenybė Lietuvos ateičiai!

  VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras – moderni ir nuolat tobulėjanti suaugusiųjų profesinio mokymo įstaiga. Mokymo centro veikla orientuota į viešojo intereso tenkinimą plėtojant žmogiškuosius išteklius, padedant specialistams tobulėti ar integruotis profesinėje srityje, teikiant pagalbą darbdaviams, sprendžiantiems apsirūpinimo darbuotojais klausimus.

  VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras teikia mokymo paslaugas asmenims, siekiantiems įgyti profesiją bei tobulinti turimą kvalifikaciją statybos, inžinerinės pramonės, suvirinimo,  statybos mechanizacijos, transporto srityse. Ruošia visų kategorijų vairuotojus, vykdo įvairius darbų saugos mokymus.  Mokymo centre dirba profesionalūs darbuotojai, gebantys lanksčiai prisitaikyti prie įmonių poreikių bei suteikti kompleksines paslaugas.

   

  Populiariausi mokymai:

  Sritys Programos
  Statyba Pastatų apšiltintojų, mūrininkų, dažytojų, betonuotojų, montuotojų, tinkuotojų, plytelių klojėjų, stogų dengėjų ir kitos programos.
  Statybos mechanizacija Statybinių mašinų valdymo specialistų, krovinių kėlimo mašinų valdymo specialistų ir kitos programos.
  Transportas Autotransporto priemonių elektros įrengimų taisytojų, variklių taisytojų, kėbulų taisytojų ir kitos programos.
  Suvirinimas Metalo suvirintojų bei pjaustytojų elektra ir dujomis, rankinių lankinių suvirintojų lydžiaisias glaistytaisiais elektrodais ir kitos programos.

   

  LR švietimo ministerijos patvirtinta licencija suteikia teisę VJRDMC mokyti pagal 118 mokymo programų. Daugiau informacijos www.mokymas.eu

  Kontaktai: Jeruzalės g. 53, Vilnius, tel. (8 5) 269 7369, el.paštas  registracija@mokymas.eu

   

  VšĮ Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras

  Rinkis profesiją atsakingai, mokykis tikslingai!

  VšĮ Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras (VŽDRMC) – suaugusiųjų profesinio mokymo įstaiga, lanksti, moderni, konkurencinga, patraukli, nuolat besimokanti organizacija, veiklą grindžianti aukštos kokybės principais. Mokymo centras teikia profesinio mokymo, perkvalifikavimo ir programos tobulinimo paslaugas, atitinkančias šiuolaikinės visuomenės ir darbo rinkos poreikius, bei profesinės reabilitacijos mokymus neįgaliesiems viešbučių, maitinimo ir maisto gamybos srityse. VŽDRMC turi filialą Druskininkuose bei skyrius Pakruojyje ir Zarasuose.

  Populiariausi mokymai:

  Sritys Programos
  Viešbučiai, restoranai, turizmas Barmenų, padavėjų, virėjų, viešbučio administratorių, kambarinių, kaimo turizmo verslo organizatorių, poilsio kaime organizatorių, kelionių vadovų, lankomosios priežiūros darbuotojų, slaugytojų padėjėjų ir kitos programos.
  Informacinės technologijos, verslas ir paslaugos Apskaitininkų, pardavėjų, sandėlininkų, dekoratyvinės kosmetikos specialisčių, manikiūrininkių, pedikiūrininkių, plataus profilio kirpėjų, lengvų drabužių siuvėjų, administracijos darbuotojų, įmonės darbo organizatorių, kompiuterinio raštingumo bei kompiuterinio projektavimo specialistų, smulkaus verslo paslaugų specialistų ir kitos programos.

   

  LR švietimo ministerijos patvirtinta licencija suteikia teisę VŽDRMC mokyti pagal daugiau nei 100 mokymo programų. Daugiau informacijos www.vzdrmc.lt

  Kontaktai: Žirmūnų g. 143, LT-09128, Vilnius. Tel. (8 5) 277 6712, 273 7126, faks. (8 5) 277 6712  El. paštas info@vzdrmc.lt

  Pakruojo skyrius: Vilniaus g. 35, Pakruojis, tel. (8 421) 52326;

  Zarasų skyrius: Dariaus ir Girėno g. 28a, Zarasai, tel.(8 385) 51232;

  Druskininkų filialas: Vilniaus al. 30, Druskininkai, tel. (8 313) 51091

   

  VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras

  Inovatyvus mokymas – kelias į profesiją

  VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras (PDRMC)- pelno nesiekianti profesinio mokymo įstaiga, kurios tikslas tenkinti viešuosius interesus. Per palyginti trumpą laiką mokymo centras suteikia galimybę įgyti darbo rinkoje paklausių kvalifikacijų pačiomis mažiausiomis sąnaudomis. Tvirtas teorines žinias ir gerus praktinius gebėjimus garantuoja moderni restoranų ir viešbučių sektoriaus praktinio mokymo bazė ir pirmoji šalyje sukurta transporto sektoriaus darbuotojų mokymui skirta praktinio mokymo infrastruktūra. PDRMC vykdo neįgaliųjų profesinę reabilitaciją.

  Populiariausi mokymai:

  Sritys Programos
  Transporto paslaugos Motorinių transporto priemonių vairuotojų, krautuvų vairuotojų ir kitos programos.
  Verslas      ir administravimas Pardavėjų, kasininkų-pardavėjų, prekybinės salės darbuotojų, sandėlininkų ir kitos programos.
  Paslaugos asmenims Barmenų, manikiūrininkių, kirpėjų, virėjų, valytojų ir kitos programos.
  Gamyba ir perdirbimas Konditerių, duonos gaminių kepėjų, mėsos išpjaustytojų, lengvų darbužių siuvėjų, siuvėjų-operatorių ir kitos programos.

   

  LR švietimo ministerijos patvirtinta licencija suteikia teisę PDRMC mokyti pagal 152 mokymo programas. Daugiau informacijos  www.paneveziodrmc.lt

  Kontaktai:  J.Basanavičiaus g. 23 A, Panevėžys, tel./faks. (8 45) 439 475, el. paštas pandrmc@takas.lt

   

  VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras

  Ateik, sužinok, išmok!

  VšĮ Šiaulių darbo rinkos mokymo centras  (ŠDRMC) yra moderni mokymo įstaiga, vykdanti suaugusiųjų mokymą, perkvalifikavimą, programos kėlimą Šiauliuose bei padalinyje Mažeikiuose. Taip pat konsultuoja, pataria renkantis profesiją, tarpininkauja įsidarbinant. Neįgaliųjų profesinės reabilitacijos centras padeda neįgaliesiems iš visos Lietuvos įgyti specialybę arba atkurti turimus profesinius gebėjimus, kurie padidintų galimybes integruotis į darbo rinką. ŠDRMC  taip pat vykdo visų kategorijų vairuotojų mokymus.

  Populiariausi mokymai:

  Sritys Programos
  Transportas Keleivių ir krovinių vežėjų, įvairių krautuvų vairuotojų, pavojingų krovinių vežėjų ir kitos programos.
  Verslas, administravimas ir paslaugos Administracijos darbuotojų, apskaitininkų, verslo organizatorių, barmenų, padavėjų, floristų – gėlių pardavėjų, prekybos salės darbuotojų, kirpėjų, manikiūrininkių, virėjų, lankomosios priežiūros darbuotojų, slaugytojų padėjėjų ir kitos programos.
  Statyba Apdailininkų, dažytojų, plytelių klojėjų, tinkuotojų, mūrininkų, betonuotojų ir kitos programos.
  Gamyba ir perdirbimas Konditerių, mėsos išpjaustytojų, siuvėjų ir kitos programos.
  Variklinės transporto priemonės Autotransporto priemonių elektros įrengimų bei kėbulo taisytojų, šaltkalvių, ir kitos programos.

   

  LR švietimo ministerijos patvirtinta licencija suteikia ŠDRMC teisę mokyti pagal 120 mokymo programas. Daugiau informacijos www.mokymocentras.lt

  Kontaktai: Dvaro g. 144A, Šiauliai, tel. (8 41) 524 722, el. paštas jurgita.m@mokymocentras.lt

  Mažeikių padalinys: Algirdo g. 42 D, Mažeikiai, tel. (8 684) 18099, el. paštas mazeikiai@mokymocentras.lt

   

  VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras

  VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras – paklausių kvalifikacijų uostas Vakarų Lietuvoje!

  VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centras (KPMRC) visuomenės pripažįstamas kaip vienas Vakarų Lietuvos regiono lyderių, teikiančių profesinio mokymo paslaugas. Vienas svarbiausių veiklos rodiklių, padedančių įvertinti mokymo centro veiklos efektyvumą – formalias ir neformalias profesinio mokymo programas baigusių asmenų skaičius, per pastaruosius aštuonerius metus siekiantis apie 30 tūkstančių. Mokymo centre galima įgyti visas transporto priemonių vairuotojų kategorijas. Tęstinio profesinio mokymo programos vykdomos padaliniuose, esančiuose Jurbarke, Mažeikiuose, Palangoje, Skuode ir Tauragėje.

  Populiariausi mokymai:

  Sritys Programos
  Transportas Krautuvų vairuotojų, keleivių vežėjų, krovinių vežėjų ir kitos programos.
  Inžinerija ir inžinerinės profesijos Autotransporto priemonių elektros įrengimų, variklių, kėbulų taisytojų, suvirintojų ir kitos programos.
  Verslas ir administravimas Verslo organizatorių, administracijos darbuotojų, apskaitininkų, pardavėjų ir kitos programos.
  Paslaugos asmenims Virėjų, viešbučio kambarinių, barmenų, padavėjų, kirpėjų, manikiūrininkų, vizažistų ir kitos programos.
  Socialinės paslaugos ir sveikatos priežiūra Lankomosios priežiūros darbuotojų, socialinių darbuotojų padėjėjų, slaugytojų padėjėjų ir kitos programos.
  Gamyba ir perdirbimas Konditerių, duonos gaminių kepėjų, mėsos išpjaustytojų ir kitos programos.

   

  Pagal LR Švietimo ir mokslo ministerijos išduotą licenciją KPMRC turi teisę vykdyti 123 formalaus profesinio mokymo programas, kurias baigus įgyjama kvalifikacija. Plačiau skaitykite: www.klaipedospmrc.lt

  Kontaktai: Alyvų g. 10a, Klaipeda, tel. (8 46) 341 812, el. paštas: orinta.adomaviciute@klaipedospmrc.lt; stasys.virksas@klaipedospmrc.lt

  Jurbarko padalinys: Dariaus ir Girėno g. 120a, Jurbarkas; Mažeikių padalinys: Laisvės g. 7, Mažeikiai;  Palangos padalinys: Vytauto g. 67, Palanga; Skuodo padalinys:  J. Basanavičiaus g. 1, ir Vytauto g. 9, Skuodas;  Tauragės padalinys: Veterinarijos g. 19, Tauragė;